Płatność i dostawa

 1. Celem dokonania zakupu Produktów konieczne jest złożenie zamówienia poprzez aktywowanie widocznych na stronie Serwisu odpowiednich opcji, dostępnych przy każdym Produkcie i dalsze postępowanie zgodnie ze wskazówkami podawanymi Użytkownikowi na każdym etapie procedury składania zamówienia.

 2. Podczas rejestracji Użytkownik zostanie poproszony o podanie następujących informacji o sobie:

 • imię

 • nazwisko

 • adres doręczeń

 • adres e-mail

 • numer telefonu

 1. Przez rejestrację należy rozumieć założenie konta w Serwisie lub wypełnienie odpowiednich pól celem zakupu Produktów bez logowania (tzw. zakup bez logowania/rejestracji konta).

 2. Każde zamówienie weryfikowane jest w sposób automatyczny poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres podany przez Użytkownika przy składaniu zamówienia. Otrzymanie wiadomości e-mail informującej o przyjęciu zamówienia do realizacji oznacza, że zamówienie zostało złożone prawidłowo.

 3. Zamówienia realizowane są po otrzymaniu należności uiszczanej dostępnymi w Serwisie kanałami płatności tytułem zapłaty ceny oraz ewentualnych innych kosztów właściwych dla danego Produktu. Chwila wpłynięcia należności za Produkt kończy procedurę zawarcia umowy.

 4. Dostępne kanały płatności w Serwisie to:

  – przedpłata za pośrednictwem automatycznego systemu obsługi płatności transferuj.pl

  – przelew bankowy w formie przedpłaty za złożone zamówienie na konto bankowe Fundacji

 5. Informacje o cenie danego Produktu zostają zawsze podane w Serwisie oraz podczas składania zamówienia.
 6. W przypadku produktów fizycznych koszty dostawy wyliczane są automatycznie w zakładce “Mój Koszyk” oraz doliczane do ogólnej sumy do zapłaty.
 7. Dostawy produktów z kategorii produktów ekologicznych są realizowane bezpośrednio z magazynu w Łodzi lub Warszawie. W zależności od parametrów tak aby zapewnić optymalny koszt dostawy przesyłki mogą być realizowane kilkoma przesyłkami/paczkami. Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, DPD i Inpost.
 8. Podstawową formą dostawy w przypadku produktów elektronicznych z kategorii takich jak “Audiobooki” i “E-booki” jest pobranie ich przez Użytkownika z poziomu:
  – strony „Moje konto” w zakładce „Moje zamówienia” poprzez klikniecie odnośnika “Pobierz plik”
  – konta e-mail na które zostało złożone zamówienie gdzie znajduje się link do zakupionej publikacjiPrzekazanie produktów odbywa się drogą transmisji danych dokonanej za pomocą łącza internetowego, bezpośrednio do pamięci komputera Użytkownika lub za pośrednictwem dedykowanych aplikacji mobilnych. Warunkiem uzyskania dostępu jest zaksięgowanie płatności przez system.